V pondělí 1.června se uskutečnil v tělocvičně naší školy fotbalový turnaj žáků čtvrtých a pátých tříd.
Družstva se skládala vždy ze dvou dívek a šesti chlapců.
Celý turnaj probíhal za velkého skandování fanoušků, kteří si s sebou přinesli nápadité transparenty a bubínek. Hráči bojovali o každý centimetr, na hřišti nechali všechny své síly. Základní skupinu vyhrál tým ze 4.A, který dokázal zvítězit i ve finále, když porazil na pokutové kopy 4.B. Třetí místo obsadil tým z 5.B.
Velké poděkování patří J. Andelovi, M. Andersovi, V. Bučkovi a F. Šťastnému z 8.B za profesionální přístup a kvalitně odpískaná utkání.
Celý den si žáci velice užili a všichni se již těší na příští ročník turnaje.